fbpx

Секрети та особисті зізнання від співачки в новій пісні «А чи ти?»

Українська співачка TRINY T, відома своїм унікальним підходом до створення музики, представила свій новий трек під назвою «А чи ти?». Пісня, яка вже встигла зачарувати слухачів, має глибоке особисте значення для виконавиці, оскільки вона присвячена її коханню.

TRINY T поділилася з нами, що в основі пісні лежить подія з її життя, де вона посварилась з коханим через якусь дрібницю, в цей час перебуваючи з ним на відстані. 

Я відчула нестерпний сум за коханим, і цей стан одразу вилився у слова та мелодію.

Зізнається співачка.

«А чи ти?» відрізняється від попередніх робіт TRINY T. Пісня обговорює тему трансформації любові та відносин, вірності та відданості. Співачка сподівається, що слухачі зможуть знайти в ній відгук своїх власних історій та відповіді на важливі запитання.

TRINY T також наголосила, що процес створення пісень для неї завжди унікальний.

Іноді це слово, або вислів який раптово прийшов на думку, іноді — випадкова мелодія, що зароджується і зациклюється  в моїй голові.

Розповідає співачка.

TRINY T відкриває перед нами нову сторінку своєї душі, демонструючи не лише талант, але й відвагу бути вразливою перед публікою.

Моя музика — це моє життя, і кожна пісня — це шматочок моєї душі.

З усмішкою каже TRINY T.

Її нова пісня «А чи ти?» — це не просто мелодія, це історія, яка змушує кожного відчути себе трохи більше живим.

See Also

Шлях TRINY T як сонграйтерки-виконавиці почався в 2008-му році, коли артистка потрапила в течію харківських реп-вечірок, саме тоді вона й написала свою першу пісню. Згодом Тетяну запросили до гурту “Крик душі”.

З плином часу артистці хотілось рухатись далі, тому вона покинула гурт і продовжила писати сольні пісні. Артистку запросили до виступів закордоном в Туреччині, потім в Китаї. Китай став ключовим місцем для становлення TRINY T як артистки, там вона набула шаленого досвіду у виступах на сцені, авторських постановках шоу, вокальних даних. Повернувшись додому, після 3-річної паузи в Китаї, співачка продовжила писати власні пісні, і власне, займатися вдосконаленням і розвитком себе і своєї музики.

Особливістю TRINY T є те, що незалежно від стилю пісні, майже в кожній присутні елементи народного вокалу. Співачка вважає це своїм підписом і вишенкою на тортику своєї творчості. 

Перейти к содержимому