fbpx

ЛЮБОВНІ ЗІЗНАННЯ В НОВІЙ КОЛЕКЦІЇ JEWELRY LAB

Іноді так важко промовити про свої почуття: ніяковість й сором’язливість стримують від того, щоб зізнатися в тому, що таїться в серці. Але інколи слова зовсім непотрібні, адже достатньо погляду, посмішки, ставлення, або ж прикрас Jewelry Lab, які вже не перший рік є найкращим невербальним знаком й без слів розказують про любов всередині.

Ювелірний бренд Jewelry Lab напередодні Дня Святого Валентина – головного свята кохання – традиційно запрошує відчути любов завдяки своїй багаторічній колекції «Love Messages», яка вже стала культовою лінійкою лейблу й не вперше полегшує зізнання в почуттях для закоханих. Золото й діаманти –  беззаперечні символи любові, але особливістю колекції є послання, які транслюють прикраси. Чуттєві фрази “Kiss me here”, “beautiful”, “love me”, немов написані рукою сигнали, стали візитівкою колекції, які залишили свій слід на прикрасах й стали їх частиною. Але цього року бренд створив особливий браслет, на якому зізнання стає глибшим, адже заповітні «кохаю тебе» написані українською мовою. Ексклюзивна модель представлена в білому та жовтому золоті прикрашена червоним серцем – рубіном. Хоча новинка, беззаперечно, стане центральним елементом «Love Messages», в колекції присутні сережки, кільця, кольє й браслети, які вже так сильно полюбилися поціновувачам Jewelry Lab.

Jewelry Lab впевнені, що День Святого Валентина – це свято, яке підштовхує до висловлення почуттів й вираження заповітних зізнань. Але не варто забувати, що любов живе всередині щодня, а не лише 14 лютого, тому не бійтеся говорити про любов голосно, і нехай прикраси з улюбленої колекції «Love Messages» допоможуть в цьому.

Перейти к содержимому