fbpx

RONU: Музична Рефлексія TANA про глобальні зміни та виклики

Українська артистка TANA презентує максі-сингл RONU, написаний мовою Йоруба у спільному виконанні з нігерійським барабанщиком. RONU — це глибокий роздум про сучасні глобальні виклики.

Сингл містить дві версії: однойменну пісню RONU з англомовними вокальними партіями TANA та «Думка» з українськомовними партіями, відповідно.

RONU — це не просто пісня, це рефлексія про сучасні зміни у світі, де війни, конфлікти та великі переміщення населення змушують людей шукати новий дім і пристосовуватися до нових реалій. Життя в умовах невизначеності, стресу та ризиків стає нормою для багатьох людей.

Моя нова пісня RONU написана чуттєвою мовою Йоруба, яка відображає біль і співчуття до страждань мігрантів та викликів сучасного світу. Пісня написана з власних відчуттів, коли відчула ці виклики на собі, будучи змушеною покинути Україну через війну.

Розповідає TANA.

Пісня RONU є результатом співпраці між TANA та її нігерійським барабанщиком. Спогади барабанщика про расистські утиски, стали віддзеркаленням глобального болю і страху, які сьогодні відчувають люди у різних куточках світу.

See Also

Тема антисемітизму, яка наразі набуває актуальності, також знайшла своє відображення в композиції. Це демонструє глобальність і універсальність теми пісні, яка стосується не лише расизму, а й фашизму та інших форм дискримінації людини

Коментує TANA.

Вже в новому 2024 році, артистка планує разом з англомовним матеріалом, працювати й над новими українськомовними піснями, які стануть черговою музичною історією від TANA.

Перейти к содержимому