fbpx

Кейт Міддлтон з’явилася на публіці в розкішній сукні та діадемі принцеси Діани

У Букінгемському палаці відбувся державний банкет на честь президента Південно-Африканської Республіки Сиріла Рамафоси, який прибув до Лондона з офіційним візитом.

Для заходу Кейт Міддлтон обрала розкішну білу сукню від Jenny Packham та тіару «Вузлики кохання», яка раніше належала принцесі Діані.

Неймовірна діадема не з’являлася на голові принцеси Уельської кілька років. Востаннє вона одягала її на дипломатичний прийом у Букінгемському палаці у 2019 році.

Кейт Міддлтон також одягала цю тіару на дипломатичному прийомі у 2016 році та на банкет на честь короля Віллема-Олександра та королеви Максими у 2018 році.

За словами придворного ювеліра, ця блискуча корона вперше потрапила до королівської родини у 1913 році після того, як ювелірна компанія Garrard розробила її для королеви, щоб відтворити тіару, яка була у принцеси Августи Гессенської.

Королева Єлизавета успадкувала діадему з діамантами та перлами у 1953 році та носила її багато років протягом усього свого правління.

Потім, 1981 року, Єлизавета II передала тіару принцесі Діані. Діана дуже любила цю діадему. Але після того, як принцеса Діана та король Чарльз подали на розлучення, вона повернула корону Єлизаветі II.

На державному бенкеті на Кейт Міддлтон також були аксесуари з королівської скриньки. Сережки-підвіски з перлами та діамантами, які колись також належали Діані, та потрійний браслет з перлами та діамантами з ювелірної колекції Єлизавети II.

Перейти к содержимому