fbpx

Алессандро Мікеле залишає посаду креативного директора Gucci

Дизайнер відродив ажіотаж навколо італійського модного будинку та майже потроїв виручку за час свого перебування на посаді.

Французька група Kering, яка володіє Gucci та іншими люксовими брендами, оголосила про звільнення Алессандро Мікеле. Він займав посаду креативного директора Gucci з 2015 року.

У своїй заяві голова та головний виконавчий директор Kering Франсуа-Анрі Піно подякував Мікеле за 7 років його роботи.

«Його пристрасть, його уява, його винахідливість і його культура поставили Gucci у центр уваги, де він і знаходиться», — сказав він.

У Kering не повідомили, хто замінить Мікеле. Примітно, що при Алессандро виручка Gucci майже потроїлася: з 3,9 млрд євро у 2015 році до 9,7 млрд євро у 2021 році. Часом темпи квартального зростання наближалися до 50%.

Зважаючи на історію італійського модного будинку, Мікеле поєднав традиції Gucci з більш сучасною естетикою.

See Also

Його гендерно-мінливий підхід (з 2017 року Gucci представляє чоловічу та жіночу колекції разом) та використання принтів, нових кольорів та текстур залучили нове покоління молодих споживачів у Європі, США та Китаї.

Мокасини з хутряною підкладкою та сумки через плече, прикрашені логотипом у вигляді подвійної літери G, швидко стали суперпопулярними.

Під час свого правління він залучив легіони шанувальників знаменитостей, включаючи Леді Гагу, Бейонсе, Біллі Ейліш, Дакоту Джонсон та Джоді Тернер-Сміт.

Перейти к содержимому