fbpx

Батьки Міли Куніс, Міка Ньютон та інші світові зірки: як пройшов благодійний вечір Аліни Гросу в Лос-Анджелесі 

Співачка та акторка Аліна Гросу в Лос-Анджелесі зібрала світових зірок з метою підтримати українських дітей, які втратили своїх батьків через повномасштабне вторгнення Росії.  Саме так, артистка зустріла своє 29-річчя. 

“Зараз не на часі великі святкування, тому я вирішила в свій день зробити подарунок діткам та провести благодійний сольний концерт. Всі кошти з цього вечора  спрямую на підтримку і на допомогу маленьким українцям. Було приємно, що зіркові гості купували квитки, щоб зробити свій донат. Це було найкращим подарунком для мене”.

Благодійного вечір відвідали відомі колеги Аліни. Зокрема, Генрі Ліпатов —  режисер та продюсер, відомий за робота таких музичних кліпів, як «Limitless» Дженніфер Лопес, «I am phenomenal» і «Frame» Eminem та ін. Також привітати і підтримати добру місію іменинниці завітали: співачка та акторка Міка Ньютон, а також батьки голлівудської зірки Міли Куніс: 

“Мені було дуже приємно побачити тата і маму Міли, адже вони теж з Чернівців. І до слова, батько Міли працював з моїм дідусем. Тож, ця зустріч була вдвічі приємніша”. 

 Світові зірки були і на сцені разом із Аліною. Адже супроводжували виступ популярні музиканти, які грають зі американськими знаменитостями. До прикладу, барабанщиця була з команди Адама Ламберта. А звучали цього вечора, як нові, так і відомі композиції Аліни, а ще попурі відомих українських народних пісень: 

See Also

“Перекладала українською “Дика я”, “Малинові вуста”, “Вова”, “Брудні танці” та щаслива, що слухачам вони подобаються. Це найголовніше. Загалом був вдалий вечір, були і сало, і горілка і навіть торт зі свічками”. 

Наразі артистка планує благодійний тур американськими містами. Усі кошти направить дітям. Паралельно ж Аліна продовжує зніматися для Netflix та навчатися в одній з кращих акторських шкіл в Лос-Анджелесі. 

Перейти к содержимому