fbpx

Тейлор Лотнер, який зіграв Джейкоба в «Сутінках», одружився з медсестрою

30-річний зірка «Сутінків» Тейлор Лотнер одружився з 25-річною медсестрою Тейлор Доум.

Пара обмінялася весільними клятвами в п’ятницю в Epoch Estate Wines, неподалік Пасо-Роблес, повідомляє The Daily Mail.

«Насправді нас познайомила моя сестра Макена. Вона зателефонувала мені і сказала: Чувак, я знайшла твою майбутню дружину. Тобі треба познайомитися з цією дівчиною», — сказав актор журналу PEOPLE у січні.

Пара оприлюднила свої стосунки у 2018 році. А 11 листопада 2021 року Тейлор Лотнер став перед коханою на одне коліно та покликав її заміж.

«Всі мої бажання справдилися», — написав Лотнер у Instagram, опублікувавши фотографію з обручкою.

Дружина Тейлора Лотнера працює медсестрою. Після того, як вона закінчила навчання у 2019 році, вона подякувала коханому за його підтримку протягом усього її навчання.

«Дякую, що підбадьорював мене, коли мені хотілося кинути палити. Дякую за всі страви, які ти готував для мене, коли я була надто зайнята навчанням. Дякую, що питав мене і намагався вимовляти медичні терміни», — написала Тейлор Доум.

Нещодавно кохана актора поділилася в Instagram фотографією, на якій вона була одягнена в толстовку «Сутінки». Доум зізналася, що вона була в «Команді Едварда», а не в «Команді Джейкоба» за часів розквіту «Сутінків».

Беручи участь у тренді «Покажи своє дитяче кохання, а потім людину, з якою ти зараз у стосунках», вона почала відео з зображень Роберта Паттінсона в ролі Едварда Каллена, а потім перейшла до фотографій Лотнера, який грав суперника Едварда, Джейкоба Блека.

«Я думаю, настав час зізнатися…», — підписала пост Доум, а Лотнер прокоментував: «Настав час, коли я щось виграв».

Перейти к содержимому