fbpx

МРІЯ НАД МІСТАМИ УКРАЇНИ

Запрошення на презентацію серії картин Сергія Ковальова.

24 листопада (пʼятниця), 16:00  БЦ City Zen Park, вул. Сумська, 1 (метро «Васильківська»)

24 листопада 2023 року о 16:00 команда проекту War Artists Union та Галерея «iF» запрошують на урочисту презентацію серії картин Сергія Ковальова «МРІЯ НАД МІСТАМИ УКРАЇНИ»

Колекція, що буде презентована широкому загалу, налічує 12 картин, серед яких Мрія над Києвом, Мрія над Севастополем, Мрія в Гостомелі та інші.

Сергій Ковальов – художник та архітектор, народився 1989 року в Києві, де і продовжує свою діяльність. Художник отримав класичну художню освіту, після чого була архітектурна освіта і практика, під впливом яких і сформувалася власна унікальна техніка графічного живопису Сергія.

Картини художника знаходяться у приватних колекціях: Oscar Niemeyer (знаменитий бразильський архітектор), Jorge Mario Jauregui (відомий латиноамериканський архітектор, засновник архітектурної компанії «Atelier Metropolitano»), виставлялися в галереях Києва та Берліну.

Останнім часом художник захопився векторною графікою. В той же час Сергій побачив фото 2011 року з Мрією, що пролітала над Донецьком. Так з’явилася ідея створити серію робіт «МРІЯ НАД МІСТАМИ УКРАЇНИ», яка втілює в собі мрію про відновлення міст після бомбардувань, а також звільнення всіх окупованих територій та повернення кордонів України до стану 1991 року. Ці картини – про відновлення справедливості.

Мені дуже хочеться побачити відновлення України. Саме цю ідею я візуалізував у роботах, сподіваючись, що це наблизить всіх українців до здійснення цієї мрії.

Каже Сергій Ковальов.

Під час презентації ви зможете поспілкуватися з художником і дізнатися більше про роботи від самого автора, а також придбати картини, або сувеніри з зображенням картин з колекції.

Виставка робіт буде тривати з 24 листопада до 3 грудня 2023 року з 15.00 до 19.00. 

Відкриття виставки відбудеться у виставковому просторі проекту War Artists Union, за адресою вул. Сумська, 1. Вхід вільний.  

Детальніше про митця:

http://www.artgalleryif.com/brands/kovalevsergej

Акредитація на презентацію:

Максим Яган

+380 99 438 75 95

[email protected]

Перейти к содержимому