fbpx

Викрадача улюблених собак Леді Гаги засудили до 21 року в’язниці

Чоловік, який стріляв у собаківника Леді Гаги та вкрав двох її французьких бульдогів, визнаний винним і засуджений до 21 року в’язниці.

Повідомляється, що мотивом крадіжки була вартість собак, ціна яких може досягати тисячі доларів. Детективи вважають, що злодії не знали, що собаки належать поп-зірці.

24 лютого 2021 року Джеймс Ховард Джексон та двоє його спільників об’їхали Голлівуд та долину Сан-Фернандо у пошуках французьких бульдогів.

На відеозаписі зафіксовано, як собаківник Леді Гаги вигулює її бульдогів — Коджі, Густава та Азію. Якоїсь миті біла машина під’їжджає і зупиняється. Двоє людей підходять до помічника співачки і кажуть: «Здавайся».

Між собаківником і зловмисниками починається бійка, а потім лунає постріл, і помічник Гаги з криком падає на землю.

Один із нападників викрадає Коджі, а інший забирає Густава, і злодії заходять до машини, яка швидко їде. А Азія біжить до закривавленого собаківника.

Леді Гага, чиє справжнє ім’я Стефані Джерманотта, запропонувала винагороду у розмірі 500 000 доларів США за повернення її собак.

See Also

Вона також назвала свого помічника «вічним героєм». На щастя, сьогодні собаківник Леді Гаги вже повністю оговтався від отриманих травм.

Через два дні бульдоги Коджі і Густав були доставлені в поліцейську дільницю Лос-Анджелеса.

Джеймс Ховард Джексон визнав звинувачення у завданні тяжких тілесних ушкоджень. Він був засуджений до 21 року позбавлення волі.

Перейти к содержимому