fbpx

У Лани Дель Рей вкрали рукопис та ноутбук із новими піснями

Лана Дель Рей розповіла, що злодій проник у її машину та вкрав рюкзак, у якому знаходилися її комп’ютер, жорсткі диски, відеокамера та книга, яку вона планувала опублікувати.

«Кілька місяців тому я припаркувала свою машину на Мелроуз-Плейс у Лос-Анджелесі і відійшла на хвилину», — поділилася співачка в Instagram Live. «Я залишила мій рюкзак у машині, хтось розбив усі вікна та забрав його».

Далі Лана пояснила, що всередині рюкзака був її комп’ютер разом із кількома жорсткими дисками та відеокамерою.

«Мені довелося віддалено стерти дані з комп’ютера, на якому була моя 200-сторінкова книга, резервну копію якої я не зробила в хмарі. І, незважаючи на це, зловмисники, як і раніше, можуть отримати віддалений доступ до мого телефону та злити пісні та особисті фотографії».

Злодії вже встигли викласти в Інтернет деякі нові пісні Лани, у тому числі спільний трек з Тейлор Свіфт, який вийде цієї п’ятниці в рамках нового альбому Midnights.

«Будь ласка, не слухайте злиту музику, тому що реліз ще не відбувся», — звернулася Дель Рей до своїх шанувальників.

See Also

Зірка також зазначила, що доля дворічних відеозаписів про неї та її сім’ю, які вона планувала опублікувати, наразі невідома.

«Я навіть не думаю, що заклик до поваги до приватного життя щось дасть, але у мене є побоювання з приводу того, що буде опубліковано».

Співачка сказала, що більше нічого не залишить у своїй машині, навіть якщо відійде на мить.

Перейти к содержимому