fbpx

SWOIIA і її новий трек “Маяки” — про надію і шлях додому

Після успіху дуетного треку із NK “Сяйво”, співачка випускає пронизливий сольний трек “Маяки”. SWOIIA розповідає, що пісня була написана ще до повномасштабного вторгнення, але з тих пір отримала нові сенси.


За словами артистки спочатку ця пісня була присвячена почуттям та відносинам між людьми.

Для мене цей трек був в першу чергу про кохання, яке як маяк у бурхливому морі, веде до твоєї цілі. Про важливих людей, які допоможуть тобі досягнути того, чого ти прагнула і за руку проведуть через усі перешкоди до бажаної мети. Про людей, яким можна довіряти і на яких можна покластися.

SWOIIA.


Після початку повномасштабного вторгнення артистка почала відчувати цю пісню геть інакше.

Я сама з Донецьку, виїхала звідти ще в 2014 і як ніхто добре знаю, що таке — втратити дім. На жаль, 24 лютого про це дізналось ще більше українців. І це дуже боляче. Тепер маяк у цій пісні для мене символізує в першу чергу надію — надію на повернення додому, надію на мирне завтра. І, сподіваюсь, якнайбільше із нас зможуть повернутися додому, бо в них всередині жеврітиме любов. А любов — це завжди маяк, який вказує дорогу додому. Крізь темряву, яка обов’язково перетвориться на світло.

See Also

SWOIIA.

Режисеркою відео “Маяки” стала Баєва Ксенія, а креативною директоркою — Барган-Харченко Тетяна. Відео знімали на трьох локаціях, а робота над реалізацією ідеї кліпу тривала півтора місяця. За словами режисерки це відео про шлях головної героїні, яка проживає свою особисту історію із символом світла та надії — палаючим ліхтарем.

Вибір локацій кліпу не випадковий. Вода — зв’язуюча ланка між маяками котрі сигналізують один одному. Пісок — берегові хвилі, на яких лаштуються маяки. Морські хвилі на артистці символізують, що вона — маяк і вона зараз звертається до маяків, які тимчасово знаходяться на окупованих територіях, де вона народилася. Вона вірить в те, що скоро вони засяють і зможуть маякувати тим маякам, котрі знаходяться на нашій українській землі.

Баєва Ксенія.
Перейти к содержимому