fbpx

Ostrovskyi та NK відпускають «Гріхи» в неочікуваному дуеті

Молодий зухвалий виконавець Ostrovskyi представляє нову колаборацію — дует із однією з найвідоміших українських попспівачок NK. Артисти презентують спільну пісню «Гріхи» — це пристрасна історія про сповідь і прощення.

Занурюючись у нові почуття, головний герой відверто розповідає обраниці про свої гріхи, визнаючи помилки та прагнучи звільнитися від тягаря минулого. У відповідь на його сповідь кохана відпускає його гріхи, дозволяючи їм обом рухатися вперед. Минулі стосунки та старі переживання поступово розчиняються, залишаючи місце для нової історії. Герої пісні забувають страхи й віддаються одне одному.

«За основу пісні ми обрали мою особисту історію знайомства з дівчиною. У минулому я зробив багато помилок, про які зізнався своїй коханій у перший же день. Поруч із нею я хотів бути максимально чесним. Вона відпустила мої гріхи, і так почались наші стосунки, які й стали натхненням для пісні. Я написав куплет і приспів і за дружньою розмовою показав Насті демку. Вона одразу відчула настрій пісні й почала пропонувати дуже класні ідеї. Слово за словом, і ми зрозуміли, що цей трек має звучати в дуеті. У своєму куплеті Настя прожила мою історію з іншого боку й ідеально доповнила її», — коментує Ostrovskyi.

«Коли Ostrovskyi  показав мені демо треку «Гріхи», історія про сповідь і прощення закоханих людей одразу відгукнулась мені.  З часом до нас приходить усвідомлення, що ідеальних людей не існує і головне — це вміння пробачати та визнати помилки. Для мене справжнє кохання — це тоді, коли ви будете одне з одним, навіть якщо весь світ проти вас. І коли ви пробачите одне одному всі недоліки та неідеальність. Прощення — це складна робота, яка потребує максимальної чесності й відвертості від обох людей. Але коли ти дійсно від всього серця пробачаєш людину, яка щиро усвідомила свої помилки, то ви можете з чистого аркуша побудувати стосунки на новому, вищому рівні, — поділилась NK. — Це наша друга зйомка з Ostrovskiy, перша співпраця відбулась на знімальному майданчику кліпу MOLOKO. Мені дуже подобається з ним працювати — від нього аж іскрить потужна енергетика та неймовірна харизма. Ми — люди різних поколінь, але між нами є потужний конект. Таке нестандартне поєднання дозволяє привносити щось унікальне у творчість та розкривати одне одного, по-новому, у спільних роботах».

See Also

Режисером відеокліпу став Юра Катинський, у творчому доробку якого короткометражний фільм «Післясмак», відеопроєкт «Voiceover» за участі Onuka, DakhaBrakha та музичні кліпи для українських і західних артистів.

«Зрада — це завжди бруд, який неможливо з себе змити, хоч як не старайся. Довкола такої події ми розвинули кінометафору «Гріхи», у персонажів якої перевтілилися Ostrovskyi та NK. Цим відео хочеться нагадати глядачам, що в будь-яких стосунках відчуття власної гідності має перемагати сліпу прив’язаність. Адже далеко не всі гріхи можна відпустити», — розповідає Юра Катинський.

Перейти к содержимому