fbpx

Український пост-панк гурт розповів, як знайти задоволення у “Меланхолії”

Київський андеграундний гурт SPOKUSY добре знають українські меломани. За декілька років музиканти випустили декілька потужних треків та виступали на чисельних концертних майданчиках, збираючи гроші на потреби хостелу для українських біженців.

SPOKUSY — проєкт відомого в українській неформальній тусовці Ігора Черепанова, фронтмена метал-гурту AGHIAZMA, організатора численних столичних рок-вечірок та арт-директора декількох клубів та Алекса Дарієна — надзвичайно талановитого вокаліста гурту Layuchi Kvity.

Хлопці почали писати спільну музику ще до повномасштабного вторгнення, але головним каталізатором до створення гурту стала саме велика війна. За їх словами вони грають на контрастах темряви і світла.

Новий трек “Меланхолія” був написаний в один похмурий день. За словами фронтмену гурту саме в такі дні його найчастіше відвідує натхнення:
 

— І хоч дні похмурі, та самі пісні виходять різними: іноді — трагічними і неспокійними, іноді — веселими та легкими! «Меланхолія» — така собі суміш із почуттів та рефлексій. Ця пісня — уособлення ніжного смутку, і переосмислення того, що на перший погляд здається деструктивним. Усвідомлення, що меланхолія неминуче накриватиме знову і знову, все частіше і частіше, поглинаючи останній контроль над емоціями, дарує можливість звернути увагу на прихований оптимізм і відкритість до прийняття цього стану.

По своєму звучанню «Меланхолія» — музичний експеримент зі змінами темпу, що є нетиповим ходом для SPOKUSY. І саме ці сміливі музичні рішення надали треку атмосфери та глибини.  

See Also

Вперше наживо трек “Меланхолія” можна буде почути на всеукраїнському фестивалі Faine Misto: Земля майбутніх легенд, який пройде з 2 по 4 серпня у Львові. Для свого виступу на Light Stage цього фестивалю хлопці готують спеціальну програму. Усі зібрані на фестивалі кошти підуть на потреби полку АЗОВ.

Перейти к содержимому