fbpx

Генрі Кавіл не повернеться до ролі Супермена, і ось чому

Керівник DC Studios Джеймс Ганн оголосив, що пише новий художній фільм про Супермена. Ганн також повідомив, що Генрі Кавіл не повернеться до ролі Супермена.

«Наша історія буде зосереджена на ранній частині життя Супермена, тому персонажа не гратиме Генрі Кавіл. Але у нас щойно була чудова зустріч із Генрі, ми його великі шанувальники. Ми обговорили низку можливостей для спільної роботи у майбутньому», — написав директор, який став головою лейбла, у Твіттері у середу ввечері.

Джерела, близькі до DC, повідомили Variety, що Джеймс Ганн, Пітер Сафран і Генрі Кавіл нещодавно зустрілися, щоб знайти нову роль у всесвіті коміксів DC для Кавілла.

Сам актор уже підтвердив у Instagram, що не повторюватиме роль Супермена.

«Це сумні новини для всіх. Я не повернуся до Супермена. Ця новина не найпростіша, але таке життя», — написав Кавіл. «Я поважаю те, що Джеймсу та Пітеру потрібно побудувати всесвіт. Я бажаю їм і всім, хто пов’язаний з новим всесвітом, удачі і найщасливішого стану».

За словами інсайдерів, Ганн уже деякий час працює над новою історією про Супермена. Сценарій зосередиться на житті персонажа як репортера у вигаданому місті Метрополіс.

Глядачі побачать, як він зустрічається із ключовими персонажами, такими як Лоїс Лейн.

See Also

Крім того, стало відомо, що Кавіл не єдина зірка минулої епохи DC, яка прийшла на переговори з Ганном і Сафраном.

Бен Аффлек, який зіграв Бетмена у багатьох фільмах цього лейблу, нещодавно також зустрівся з керівниками DC, щоб обговорити перспективи створення майбутнього повнометражного фільму.

Перейти к содержимому