fbpx

23-річний репер YoungBoy чекає на 11-у дитину

Минулого тижня стало відомо, що 23-річний репер NBA YoungBoy незабаром одружується. На початку 2023 року виконавець та його наречена Джазлін Мішель офіційно стануть чоловіком та дружиною.

Але, незважаючи на те, що репер заручений зі своєю дівчиною, YoungBoy все ще зводить з розуму інших жінок.

Модель Дрю Валентина повідомила у Instagram радісну новину. Вона вагітна і вже незабаром стане мамою.

При цьому модель натякнула, що батьком дитини є репер YoungBoy, з яким вона мала роман.

Найцікавіше, що 23-річний виконавець вже має 10 дітей від 7 різних жінок. Двох молодших дітей музикантові народила його наречена Джазлін Мішель.

Цієї осені у пари народився син, а минулого року вони стали батьками дівчинки. Крім того, у репера YoungBoy п’ять синів та три дочки від інших жінок.

Хто такий NBA YoungBoy?

See Also

У жовтні 2019 року репер випустив сингл Bandit, який став його першим хітом у десятці найкращих. Через тиждень він випустив AI YoungBoy 2, який дебютував під номером один у Billboard 200.

У 2020 році виконавець випустив свій другий студійний альбом Top, який став його третім проектом, який очолив чарти.

У вересні 2021 року вийшов альбом «З повагою, Кентрелл». При цьому сам репер на той момент перебував за ґратами. Це зробило його третім артистом після 2Pac та Ліл Вейна, чий альбом очолював чарти під час ув’язнення.

У серпні 2022 року YoungBoy випустив свій четвертий студійний альбом The Last Slimeto, який став його останнім альбомом на Atlantic Records.

Перейти к содержимому