fbpx

Джейн Фонда повідомила про ремісію після боротьби з раком

Знаменита актриса Джейн Фонда поділилася у соціальних мережах радісною звісткою: діагностований їй рак лімфатичної системи (лімфома Ходжкіна) перебуває у ремісії.

«Минулого тижня мій онколог сказав мені, що мій рак перебуває в стадії ремісії, і я можу припинити хіміотерапію», — сказала зірка, підписавши публікацію «КРАЩИЙ ПОДАРУНОК НА ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!!!»

Фонда, якій наступного тижня виповнюється 85 років, розповіла, що перші чотири курси хіміотерапії були «досить легкими», але останній курс був особливо важким для її тіла.

«Я почуваюся такою щасливою, такою удачливою», — написала вона. «Я дякую всім вам, хто молився і посилав мені добрі думки. Я впевнена, що це відіграло свою роль».

У вересні володарка «Оскара» повідомила, що у неї лімфома Ходжкіна, і вона почала курс хіміотерапії.

«Він добре піддається лікуванню. 80% людей виживають, тож я почуваюся дуже щасливою», — запевнила актриса своїх шанувальників.

Зірка визнала, що її зірковість надала їй першокласну медичну страховку, а також доступ до найкращих лікарів та лікування.

See Also

Актриса також назвала рак «вчителем» та заявила, що прагне «приділяти увагу» його урокам.

Незважаючи на страшний діагноз та подальше лікування, Фонда заприсяглася, що не дозволить хворобі перешкодити її життю активістки в галузі зміни клімату.

Перейти к содержимому