fbpx

8 лайфхаків, які допоможуть вам отримати максимальну віддачу від парфумів

Парфуми — невидимий, але важливий «аксесуар».

Ів Сен-Лоран говорив: «Навіть найвишуканішому вбранню необхідна хоча б крапелька духів».

Парфуми як візитна картка. І якщо ви хочете, щоб улюблений аромат супроводжував вас протягом дня, візьміть на озброєння наступні поради.

Розпорошіть парфуми відразу після душу

Щойно з душа? Обов’язково візьміть свої улюблені парфуми і відразу ж нанесіть кілька крапель. Причина в тому, що волога на шкірі допоможе зафіксувати аромат і зберегти його на весь день.

Не розпилюйте на одяг

Справа в тому, що деякі парфуми можуть забруднити одяг. І хоча багато хто розпорошує парфум у повітря, перш ніж увійти в ароматну хмару, насправді ви просто витрачаєте продукт марно, і запах випарується через короткий проміжок часу.

Вам потрібно розпорошити парфуми на голу шкіру, щоб вони трималися трохи довше.

Тримайте парфуми подалі від тепла та світла

Тепло та світло руйнують духи та погіршують якість аромату. Щоб збільшити термін придатності та зберегти якість, обов’язково зберігайте парфуми у прохолодних сухих місцях, наприклад, у ящиках туалетного столика подалі від вікон.

Нанесіть парфуми на точки пульсу

Є причина, через яку більшість людей разпилює парфум на точки пульсу: вони теплі, і це допоможе поширити аромат по всьому тілу. Деякі з точок пульсу включають зап’ястя, внутрішню частину ліктів, шию та нижче живота.

Ви також можете пахнути протягом усього дня, наносячи лосьйон без запаху або зволожуючий крем на пульсі, перш ніж наносити парфуми. Олії у зволожуючих засобах допомагають продовжити стійкість парфумів.

Більше синтетичних інгредієнтів – більш стійкий аромат

Шукайте парфум із великою кількістю синтетичних інгредієнтів.

Аромати, що містять більше натуральних інгредієнтів, стануть інтенсивнішими, а їх колір згодом зміниться.

Не тріть зап’ястя після нанесення парфуму

Деякі з нас натирають зап’ястя після нанесення духів. Насправді, ви змушуєте запах зникнути швидше.

Розпилюйте на вуха

Ви правильно прочитали. Якщо розпорошити духи прямо над вухами, ваш улюблений аромат протримається довше.

Це тому, що чим жирніша ваша шкіра, тим краще вона утримує запах — і якщо ви ще не знали, що ця конкретна область трохи жирніша, ніж ви думаєте.

Ароматизовані ватяні палички

Розпорошіть свій улюблений аромат на кілька ватяних паличок і помістіть їх у пакет із застібкою-блискавкою. Таким чином ви зможете нанести парфум і не тягати із собою величезну пляшку парфумів, куди б ви не пішли.

Перейти к содержимому