fbpx

Через Марго Роббі та Кару Делевінь заарештували двох режисерів: що сталося

Актриса Марго Роббі та її подруга-модель Кара Делевінь опинилися в центрі інциденту, в ході якого двох британських режисерів було заарештовано.

Як повідомляє The Sun, компанія тільки-но повечеряла у знаменитому ресторані Patagonia Sur у Буенос-Айресі, коли папараці Альберто Оркера спробував їх сфотографувати.

Марго і Карі це дуже не сподобалося, і друзі-чоловіки спробували силою прогнати фотографа.

В результаті режисери Джозі Макнамара та Джейк Хопкінс були заарештовані та доставлені до поліцейської дільниці. А Роббі та Делевінь відразу ж поїхали з місця інциденту.

Фотограф Альберто Оркера заявив, що подасть позов проти двох чоловіків. За його словами, режисери побили його.

See Also

«Це був жорстокий напад», — сказав Альберто Оркера The Sun. «Вони намагалися забрати мою камеру, щоб видалити зроблені фотографії. Я почав тікати від них, бо вони мене били. Поки я біг, вони сильно мене штовхали, тому моя камера злетіла в повітря, я впав на підлогу і пошкодив руку. У мене була страшна кровотеча. Я втратив багато крові, за кілька хвилин приїхала поліція».

У поліцейському звіті сказано, що режисери Макнамара та Хопкінс заявили, що фотограф «ніс відповідальність за свої травми», оскільки зірки не давали згоди на фотографування.

Перейти к содержимому