fbpx

Мама 3-х дітей каже, що годуватиме сина грудьми, доки йому не виповниться 9

Мешканка Австралії годує грудьми без перерви майже десять років.

За її словами, вона продовжуватиме годувати грудьми свою третю дитину, поки вона сама не вирішить, що достатньо. Навіть якщо це буде у віці 9 років.

Раніше Темеака Тейт опублікувала у Facebook фотографії, на яких вона годує грудьми свою дочку у віці чотирьох із половиною років. Це викликало шквал коментарів серед користувачів Мережі. Але Тейт не хвилює, що думають інші люди.

34-річна жінка посміялася з припущень, що вона тисне на дочку, щоб та продовжувала брати груди в 4,5 роки.

«Це не їхнє тіло, щоб щось коментувати», — сказала Тейт. «Нікого не примушували. Я не можу змусити дитину їсти».

Темеака Тейт мріяла про тандемне годування, але, коли вона завагітніла другою дитиною через 15 місяців, у неї закінчилося молоко.

Її дочка, якій зараз сім років, до народження молодшого брата харчувалася грудним молоком мами.

«Тієї ночі, коли в мене були пологи, я подбала про те, щоб вона поїла груди перед сном. Я сказала: «Я думаю, твій молодший братик буде тут вранці». Коли він народився, я запитала, чи хоче вона ще молока, і вона сказала: Ні, тепер це його молоко, мама. Я була вбита горем, але це було її рішення».

Окрім того, мешканка Австралії каже, що її не турбує годування дітей на публіці. Вона також сподівалася, що годування грудьми на очах у дев’ятирічних друзів її сина допоможе їм зрозуміти, що це природно.

«Один хлопчик запитав, чи може він дати моєму синові пляшечку, і я сказала: «Ми не використовуємо пляшечку», тому мені довелося показати грудне вигодовування чужому синові», — сказала вона.

Тейт з гордістю повідомила, що безперервно годує грудьми вже дев’ять років.

Вона має намір продовжувати годувати грудьми свого двох із половиною літнього сина стільки, скільки він захоче, навіть якщо це буде до дев’яти років.

Перейти к содержимому