fbpx

Топ-модель Юліана Дементьєва стала обличчям нової колекції LALLIER SS24

Натхненням для зйомки стала епоха супермоделей 80-х та 90-х: блиск, гламур та розкіш

Сьогодні ностальгія за ранніми 90-ми гостра як ніколи. Дизайнер бренду LALLIER Юлія Франц у новому сезоні шукає натхнення у образах легендарних супермоделей та обкладинках культового глянцю, які увійшли в історію моди. Блиск в очах, блиск на одязі – героїню LALLIER неможливо забути чи не помітити. Жіночність, тендітність і ніжність образів, які дизайнерка завжди вміє вдало поєднати з ефектністю та деякою помпезністю, цього сезону вилилась у справжній ажурний дует кружева зі стразами.

Обличчям нового сезону стала наша зірка — українська топ-модель Юліана Дементьєва, яка підкорила подіуми Парижу та Мілану, співпрацювала з Givenchy, знімалася для Vogue, Elle, Harper’s Bazaar.

See Also

Нова лінійка SS24 переосмислює базові елементи – і перетворює їх на незабутні вечірні образи, звісно із акцентними деталями: кроше топи і шорти дизайнерка ховає за напівпрозорим кружевом, а болеро і брюки крупної в’язки прикрашає блиском страз. Окрім цього Юлія Франц використовує сталі прийоми бренду, які вже становлять ДНК LALLIER. Привабливе міні, пайєтки, оголені частини тіла, блискучі і напівпрозорі тканини.

Перейти к содержимому