fbpx

Український fashion-бренд T.Mosca відкрив у київському ТЦ «River Mall» перший флагманський магазин

Soft-opening відкриття у близькому колі друзів відбулося на цих вихідних

Для популярного українського бренду T.Mosca — це перше відкриття у подібному форматі, адже раніше марка була представлена у магазинах партнерів, та власному камерному шоу-румі на вулиці Басейній у Києві.

Для нас це обміркований крок на зустріч нашим клієнтам, які є нашим головним натхненням та рушійною силою бізнесу. Зараз головне – зручність та доступність форматів, у яких представлений бренд. Ми хочемо бути у гардеробі кожної українки, і зробити шопінг максимально практичним для усіх без виключення. Ми хочемо дарувати тепло та надихатися вами.

Розповіли власниці бренду Оксана Шаповалова та Катерина Квіт.

Магазин у ТЦ «River Mall» побудований відповідно до сучасних тенденцій дизайну просторів, із відповідним освітленням, стильним дизайном, зональним розміщенням – усе для більш комфортних покупок. Привітати дівчат завітали: Саша Червоненко, Анна Гусева, Марія Кауфман, Анаіт Адамян, Дмитро Глущак та інші.

See Also

T.MOSCA – це  бренд, народжений у 2014 році у Києві, що переосмислює саму сутність в’язаних речей. Спеціалізуючись на використанні матеріалів найвищої якості, таких як бавовна, вовна та мохер, бренд пропонує повсякденні речі, що схожі на витвір мистецтва. Зосереджуючись на жіночих силуетах із несподіваними сексуальними вирізами, створює непідвладний часу дизайн. Мета полягає в тому, щоб клієнти відчували себе гармонійно незалежно від нагоди чи погоди. Светр із відкритою спиною та сукня з вирізами на талії – це стиль бренду, який з’являється в кожній колекції у нових відтінках.

www.tmosca.com

Перейти к содержимому