fbpx

Причини, через які ви повинні ставитись до співбесіди як до першого побачення

Співбесіда при прийомі на роботу може бути дуже схожа на перше побачення — і те, й інше має на увазі відповідну кандидатуру і хороше перше враження.

Бажаєте стати кращою на співбесіді? Засновники рекрутингової компанії Ansa Search діляться трьома причинами, чому ви повинні ставитись до зустрічі з менеджером по найму так само, як до зустрічі з потенційним партнером.

Це вулиця з двостороннім рухом

Як і на першому побаченні, важливо, щоб обидві сторони доклали всіх зусиль, щоб сформувати «взаємний потяг» під час співбесіди.

На інтерв’юерів також лягає відповідальність за те, щоб довкілля сподобалося претендентам.

Це вулиця з двостороннім рухом, тому якщо інтерв’юер не поважає або недооцінює ваш час, ви можете бути впевнені, що саме так вони будуть ставитися до вас і на роботі.

Відчай відчувається

Розпач може відштовхувати як роботодавців, так і партнерів. Подібно до романтичних відносин, роботодавці шукають сумісність, але цього може бути важко досягти, якщо ви подаєте заявку на кожну доступну вакансію. Є різниця між розумним вибором та жахливим відчаєм.

Не здавайтесь на першому побаченні

Прийняти пропозицію про роботу — це одне, а скористатися першою можливістю, що підвернулася, — зовсім інше.

See Also

У той час як деякі люди можуть чудово поводитися на співбесідах, багато хто робить помилку, занадто швидко підписуючи пунктирну лінію, як тільки отримують пропозицію.

Важливо чинити опір цьому спонуканню, стояти прямо і обговорювати пропозицію.

Завжди добре утримуватися від занадто швидких рухів, перш ніж стрибати у будь-які стосунки.

Перейти к содержимому