fbpx

«Плачучий макіяж» — новий б’юті-тренд з TikTok

Ідея полягає в тому, щоб створити враження, ніби ви плачете.

Якщо раніше косметика прикрашала наші обличчя, то тепер вона використовується і щоб підкреслити смуток, біль та меланхолію.

«Макіяж, що плаче» — це остання б’юті-тенденція, що захопила соціальні мережі.

Його ідея полягає в тому, щоб створити меланхолійний, сумний образ, щоб виглядати максимально нещасливою.

У цьому макіяжі туш може стікати, вії можуть злипатися, ваше обличчя може виглядати червоним і заплаканим, що йде врозріз з усім, чого візажисти навчають нас роками.

Тепер візажисти відмовляються від своїх власних золотих правил, ділячись порадами та прийомами, як виглядати нещасною за допомогою макіяжу.

Почервонілі очі, вологе обличчя, опухлі губи та заплакані очі лежать в основі цієї нової тенденції, яка з кожним днем ​​набирає дедалі більше послідовників у TikTok.

Хештег #cryingmakeup вже набрав близько шести мільйонів переглядів у TikTok, а #crymakeup вже налічує понад мільйон.

See Also

Відео від візажиста Зої Кім Кенілі, переглянуте майже чотири мільйони разів, мабуть, найпереконливіше на сьогоднішній день.

@zoekimkenealy #greenscreen crying makeup look tutorial 😅 Can I go as a crying person for Halloween or is that not a thing #cryingmakeup #tearmakeup #cryingeyes #makeupforhalloween ♬ Show Me How (Album V) — Men I Trust

Дівчина крок за кроком розповідає, як досягти ідеального «плачучого макіяжу».

Візажист використовує рум’яна не тільки на вилицях, а й навколо очей і на кінчику носа. Пам’ятайте, що ідея полягає в тому, щоб створити враження, що ви плачете.

Потім вона робить вологий ефект, використовуючи рідкі тіні для повік з мерехтливим ефектом на очах, вилицях та під носом. І ось воно! Сум на обличчі.

Перейти к содержимому