fbpx

Експерти розповіли, чому спати без одягу корисно

Доведено, що сон без одягу є корисним для нашого здоров’я.

Згідно з дослідженням YouGov, в даний час лише 20% людей сплять голими, але пошукові запити з питанням «чи корисно спати без одягу?» зросли на 400%.

«Є певні переваги, які дає сон без одягу, можливо, найбільшим з яких є те, що він покращує кровообіг», — пояснює доктор Кетрін Холл. «Пам’ятайте, що добрий кровообіг має вирішальне значення для вашого серця та м’язів».

Отже, які переваги?

Сон без одягу може допомогти при грипі

Доведено, що сон без одягу допомагає регулювати температуру тіла, яка зазвичай вища, коли ви хворі.

У цей час року грип та інші хвороби у розпалі, і це ідеальний час, щоб спробувати поспати голяка.

Температура вашого тіла може впливати на те, як ви спите. Це частина годинника вашого тіла для сну, відома як циркадний ритм.

Охолодження сигналізує вашому тілу, що настав час йти спати, тому роздягання може знизити вашу температуру і відправити вас у сон.

Уникайте тісної спідньої білизни

Доктор Кетрін Холл каже, що сон без одягу може допомогти збільшити фертильність.

Крім того, сон без одягу допомагає уникнути дріжджових інфекцій, які мають тенденцію зростати у теплих та вологих місцях.

Це може принести користь вашим відносинам

Контакт шкіра до шкіри з вашим партнером підвищує рівень окситоцину, що може допомогти боротися із почуттям смутку взимку.

Підвищення рівня окситоцину також допоможе зміцнити зв’язок між партнерами.

Але перш ніж ви вирішите спати без одягу, потрібно врахувати кілька речей:

Коли ви спите голяка, ви, на жаль, залишаєте більше бактерій на своїх простирадлах. Звичайно, це можна виправити, регулярно праючи постільну білизну. Однак більша кількість бактерій означає, що ви можете бути більш сприйнятливими до мікробів, поки спите.

Доктор Холл радить спати без одягу лише у власному ліжку.

Коли спите в іншому місці, наприклад, у готелі, носіть піжаму. Якщо ж ви ставитеся до тих 20%, які вважають за краще спати голяка, вам слід частіше прати простирадла.

Дослідження показали, що через один тиждень на простирадлах може бути у 17 000 разів більше бактерій, ніж на кришці унітазу.

Перейти к содержимому