fbpx

Ілон Маск оголосив «амністію» для заблокованих акаунтів у Twitter

Ілон Маск заявив, що багато раніше заблокованих облікових записів у Twitter будуть відновлені після того, як величезна кількість користувачів, які взяли участь у неофіційному опитуванні, проведеному новим власником, проголосували за цей крок.

«Люди висловились. Амністія розпочнеться наступного тижня», — написав 51-річний мільярдер у Твіттері. «Голос народу – це голос Бога».

Маск написав, що з 3,16 мільйона респондентів, які відповіли на питання про розблокування під час опитування, 72,4% заявили, що Twitter має дозволити обліковим записам повернутися до Twitter, якщо вони не порушують закони та не займаються спамом.

Це було те ж неофіційне опитування користувачів Twitter «так/ні», яке Ілон Маск придумав, щоб ухвалити рішення на користь відновлення облікового запису колишнього президента США Дональда Трампа.

Акаунт Трампа у Твіттері було відновлено у суботу після того, як більшість респондентів підтримали це рішення.

Генеральний директор Tesla та SpaceX також заявив, що Алекс Джонс, який широко відомий у США своїми конспірологічними теоріями, не повернеться до Twitter та залишиться забаненим на платформі.

Перейти к содержимому