fbpx

Перукарі назвали 6 головних тенденцій наступного десятиліття

Природні відтінки

Хоча в середині 2010-х яскраві пасма були безперечно стильними, зараз у моді більш тонкий підхід до кольору, каже Джуліус Майкл, знаменитий стиліст.

Замість того, щоб носити відтінок, який виглядає яскраво, все більше людей прагнутимуть свого природного кольору волосся.

«Я думаю, що блондинки перейдуть на теплі медові тони», — говорить він. «А глибокий блонд поступиться темно-коричневим відтінкам».

Крім того, сивина більше не буде чимось, чого слід уникати.

Аксесуари для волосся з камінням

Зірковий перукар Лаветт Слейтер каже, що аксесуари для волосся з дорогоцінним камінням вже набирають популярності, і вона тільки зростатиме найближчими роками.

Використовуйте аксесуари для волосся, щоб освіжити свій образ сьогодні.

Повернення «Рейчел»

Сьогодні зачіска Рейчел знову переживає бум. Рейчел з’явилася в «Друзях» з меліруванням і волоссям, вкладеним на брашинг.

«Сьогодні все більше жінок просять своїх перукарів зробити їм локони, що обрамляють обличчя», — говорить Тінамарі Посідоні, перукар з Чикаго.

Зачіски без гарячого укладання

Якщо ви та, хто проходить через багатоетапний процес укладання волосся за допомогою температур, ви, мабуть, витратили чималу суму.

Не тільки на фени, праски та бігуді, а й на термозахист, сироватки та креми перед укладанням.

Яна Раго, перукар і власниця салону в Бостоні, передбачає, що жінки повністю відмовляться від гарячих укладок або принаймні скоротять їх у найближчі десять років.

З цією тенденцією люди стануть більш заповзятливими з аксесуарами, такими як затискачі, стрічки, хустка та іншими сучасними аксесуарами.

Коротке волосся

Якщо ви мріяли про коротку стрижку, то зараз саме час спробувати.

Потрібне натхнення? Подивіться на Шарліз Терон, яка є живим доказом того, що жінки віком від 40 років можуть бути сексуальними та гламурними з короткою стрижкою.

Скарлетт Йоханссон також відрізала своє довге волосся, щоб зробити його більш коротким, сексуальним, як волосся боса.

Мішель Вільямс також відрізала свої локони багато років тому і продовжує носити короткий, симпатичний боб до сьогодні.

Ризиковані стрижки

На відміну від гламурних стрижок початку нульових, 2020-ті диктуватимуть моду на зухвалі стрижки. І так, ми говоримо про кефалі і кудлаті укладання.

Жінки будуть більше ризикувати своїм волоссям, ніж будь-коли.

Перейти к содержимому