fbpx

Ботокс для волосся: плюси та мінуси модної процедури

Ботокс для волосся викликав справжній ажіотаж у світі догляду за волоссям, і на те є вагомі причини.

Коли навіть найкращі засоби для волосся не в змозі врятувати сильно сухі пасма, обробка волосся ботоксом наповнює локони вологою та поживними речовинами.

Ось чому ботокс для волосся привертає увагу перукарів своїми вражаючими результатами.

Ботокс для волосся ніяк не пов’язаний з нейтралізацією м’язів, оскільки їх немає у волоссі. В інгредієнтах немає голок для підшкірних ін’єкцій, ні ботулінічного токсину [ботокса].

Ботокс для волосся наноситься на вологе волосся так само просто, як і маска для волосся, після чого закріплюється за допомогою випрямляча, а потім виконується сушіння феном. Ця процедура універсальна і надає волоссю гладкості, зберігаючи форму і об’єм там, де це необхідно.

Процедуру ботоксу для волосся особливо добре робити влітку або перед відпусткою, коли клімат або водні розваги не дозволяють покладатися тільки на укладання феном.

Здорове волосся складається на 97% з білка і на 3% з води. Білкова структура не може утримувати стільки молекул води, тому локон стає ламким і швидше руйнується. Волосся втрачає блиск, стає тоншим і менш слухняним.

Ботокс — ефективна б’юті-процедура глибокого відновлення волосся, яка рятує від пухнастості, посічених кінчиків і ще безлічі інших проблем, що заважають кучерям виглядати красивими і живими.

Найприємніший плюс і перевага процедури із застосуванням ботоксу – результат видно відразу.

БОТОКС ДЛЯ ВОЛОССЯ ПРОТИ КЕРАТИНУ

Обидві процедури обіцяють приборкати кучеряве волосся, але кератинове випрямлення призначене для хімічної зміни текстури волосся.

Ботокс для волосся є сумішшю поживних речовин без формальдегіду. У складі немає агресивних інгредієнтів, оскільки метою процедури є насамперед зміцнення та кондиціювання волосся.

Перейти к содержимому