fbpx

Життєва історія: наречена заборонила вагітній подружці бути на її весільних фото

Вагітна жінка відмовилася від весілля своєї подруги після того, як наречена сказала їй, що її животик привертатиме надто багато уваги на її весільних фотографіях.

27-річна майбутня мама пояснила, що вони із чоловіком боролися з проблемами безпліддя. Коли подружжя дізналося, що чекає на дитину, жінка з радістю розповіла про це своїй давній подругі.

Саме тоді їхня 20-річна дружба почала руйнуватися.

Поділившись своєю історією на Reddit, жінка написала, що коли вона розповіла новину своїй подрузі, наречена здавалася «засмученою».

«Вона була не надто рада тому, що я вагітна. Її першим питанням було, чи я влізу у свою сукню подружки нареченої», — написала вона, додавши, що майбутня наречена навіть не привітала її.

Жінка щосили намагалася «не звертати на це уваги», але стосунки між подругами ставали дедалі гіршими в міру наближення дівич-вечора нареченої.

See Also

Зрештою, наречена сказала їй, що не хоче, щоб подруга була на її весільних фотографіях, бо її вагітний живіт надто відволікає.

«Однак вона, як і раніше, хотіла, щоб я сплатила дівич-вечір, допомогла їй спланувати весілля і хотіла, щоб я робила майже все. Потім вона надіслала мені купу суконь, схожих на мішки, на вибір як мою нову сукню подружки нареченої».

У результаті майбутня мати вирішила не приходити на весілля колишньої кращої подруги. Вона також розповіла, що є професійним організатором весіль та заходів і тепер почувається використаною.

Перейти к содержимому