fbpx

Як зменшити жирність волосся: 7 дієвих порад

Занадто жирне волосся змушує нас відчувати якусь невпевненість і дискомфорт.

На щастя, при правильному догляді можна назавжди забути про те, що таке жирне волосся.

Ось 7 порад, за допомогою яких жирне волосся залишиться в минулому.

Регулярно мийте гребінець

Якщо ви миєте пензлики для макіяжу і практично будь-який інший предмет, який часто стикається з вашим тілом, то ви повинні розуміти, що гребінець теж потребує очищення.

Просто занурюйте гребінець у суміш мила та води на кілька хвилин через день.

Розчісуйте волосся правильно!

Утримуючи середину волосся, акуратно розчешіть кінчики, щоб розплутати, і повільно просуйтеся вгору.

Якщо ви смикаєте волосся, розчісуючи його, коли воно мокре, це призведе до випадання волосся, а також до кінчиків, що січуться.

Не грайте з волоссям

Чим більше ви граєте з волоссям, тим гірше воно буде виглядати. Ми знаємо, як це важко, але часте розчісування і дотик до волосся стимулює сальні залози.

See Also

Підберіть шампунь правильно

Перше, про що потрібно пам’ятати — шампунь в першу чергу створений для очищення від зайвого шкірного сала, пилу, що налип, і бруду. При виборі шампуню слід орієнтуватися насамперед на стан шкіри голови, а не на стан локонів.

Використовуйте бальзам правильно

Бальзам обтяжує волосся, змушуючи його щільно прилягати до голови, що сприяє легшому накопиченню шкірного сала та жиру. Незалежно від того, чи використовуєте ви бальзам, що змивається, або незмивний кондиціонер, намагайтеся наносити його від середини довжини волосся.

Використовуйте паперовий рушник

Папірний рушник для жирного волосся — актуальна річ! Замініть тканинні рушники паперовими. І, найголовніше, — промокайте ними волосся від коріння до кінчиків! Однак сильно терти не варто, інакше ваші локони почнуть сіктися.

Висушіть волосся на повітрі

Краще дати волоссю висохнути природним чином або використовувати фен із прохолодним повітрям. Таким чином, вам не потрібно буде мити волосся так часто, і в той же час ви уникнете теплового пошкодження.

Перейти к содержимому