fbpx

Помер один із засновників рок-н-ролу Джеррі Лі Льюїс

Пішов із життя знаменитий співак Джеррі Лі Льюїс. Йому було 87.

Смерть співака підтвердив його піар-агент Зак Фарнум.

Льюїс помер у своєму будинку в окрузі Десото, штат Міссісіпі. Легенди рок-н-ролу не стало з природних причин. Його сьома дружина, Джудіт, була поряд з Джері, коли він помер.

Поряд із Чаком Беррі, Елвісом Преслі та іншими, Льюїс був однією з провідних постатей 1950-х років, чиї розкуті виступи доводили молодих фанатів до судомних нападів.

«Я народився, щоби бути на сцені. Я не міг дочекатись, щоб бути на ній. Я мріяв про це», — сказав Льюїс біографу Ріку Бреггу у 2014 році.

Але й поза сценою особисте життя співака було досить бурхливим. Джеррі піддався критиці в 1958 році, коли громадськість дізналася, що він одружився на Майрі Гейл Браун, своїй двоюрідній сестрі. На той час їй було 13 років, Льюїсу було 22 роки.

Новини про весілля проникли до Лондона, куди Льюїс прилетів, щоб відіграти кілька концертів. Музикант повідомив пресі, що Майрі було 15 років, але незабаром правда вийшла назовні і викликала обурення, оскільки газети рясніли такими заголовками, як «Прихильники в шоці від дитини-нареченої». В результаті тур було скасовано після трьох перших концертів.

Льюїс продовжував записуватися і гастролювати протягом наступного десятиліття, але його рокабілі-музика не продавалася в епоху Бітлз. Він не міг повернути колишню популярність до тих пір, поки він не повернувся на сцену як кантрі-співак.

See Also

Джеррі відродив свою кар’єру, записавши серію 10 найкращих кантрі-хітів у сімдесяті роки.

У 1989 році біографічний фільм «Великі вогняні кулі!» з Деннісом Куейдом у головній ролі привернув нову увагу до життя та музики Льюїса. Він навіть записав нові версії своїх хітів для саундтреку.

Джеррі був одружений сім разів і оголосив про банкрутство в 1988 році, стверджуючи, що він винен IRS більше 2 мільйонів доларів.

Льюїс прожив більшу частину свого життя на ранчо в північній частині Міссісіпі з басейном у формі піаніно.

Перейти к содержимому