fbpx

Як доглядати за легінсами, щоб вони служили довше

У всіх нас є одна пара чорних легінсів, без яких ми просто не можемо жити.

Лосини неймовірно зручні. Вони підходять для заняття спортом, для прогулянок чи повсякденного життя.

Але, незважаючи на те, наскільки легінси еластичні, на жаль, вони не «не вбиваються».

Ось що потрібно знати, щоб продовжити термін служби наших легінсів.

Не мийте їх занадто часто

Частота прання легінсів викликає багато суперечок. Хоча тут нема золотого числа. Фахівці відзначають, що чим менше ви праєте одяг, тим довше він прослужить.

Тест на запах є хорошим індикатором: якщо ви повертаєтеся з йоги або марафону, зрозуміло, що ваші легінси повинні бути добре випрані.

Але якщо ви тинялися по дому весь день, подумайте про те, щоб утриматися від прання, якщо можете.

Легінси можна носити три-чотири рази, перш ніж настане час їх прати.

Дотримуйтесь запобіжних заходів при пранні

Коли ви вирішите прати лосини, слід пам’ятати про деякі налаштування. Поставте режим прання спортивного одягу, щоб запобігти розтягуванню.

Легінси зазвичай виготовляються із суміші тканин із спандексу, нейлону та бавовни, які схильні до втрати еластичності та зачепів, особливо під час прання.

Завжди прайте їх у прохолодній воді (щоб уникнути усадки) та на низькій швидкості обертання. Сітчастий мішок для прання може також захистити їх від заїдання всередині барабана пральної машини. Також рекомендуємо вивертати легінси навиворіт перед тим, як кинути їх у пральну машину. Цей простий крок допоможе кольорам залишатися яскравими, а чорним довше залишатися чорними.

Уникайте пом’якшувачів тканини

Кондиціонери для білизни — не підходить для легінсів. Особливо, якщо ваші легінси зроблені з вологовідвідного матеріалу, такого як спандекс або поліестер.

Більшість пом’якшувачів тканини містять силікон, який може знизити ефективність їх властивостей, що абсорбують і вбирають вологу.

See Also

Якщо є неприємний запах, який не минає, рекомендуємо замочувати речі у ванні з чвертю склянки оцту та прохолодною водою протягом 30 хвилин перед пранням.

Не сушіть у пральній машині

Щоб ваш спортивний одяг сидів як новий, тримайтеся подалі від сушарки і натомість сушіть одяг на повітрі.

Висока температура сушарки може деформувати окремі нитки волокна ваших легінсів та послабити матеріал, що призведе до незворотних розривів та дірок.

Майте на увазі, що вага води може розтягнути ваші легінси при сушінні в підвішеному стані, тому ви повинні покласти їх горизонтально, щоб зберегти їх еластичність і запобігти деформації.

Котишки з тканини

Навіть якщо ви дотримуватиметеся всіх інструкцій з прання, ви не зможете повністю запобігти появі катишок. Вони з’являються в місцях, де відбувається найбільше тертя, тому, якщо ви бігаєте в легінсах щодня, ви можете побачити котишки на внутрішній стороні ноги.

На щастя, є рішення! Використовуючи щітку для видалення катишків, обережно проведіть по ділянці в одному напрямку, щоб підняти непривабливі клубки з тканини.

Перейти к содержимому