fbpx

Помер актор Роббі Колтрейн, відомий за роллю Хагріда в «Гаррі Поттері»

Роббі Колтрейн, який зіграв Хагріда у фільмах про Гаррі Поттера, помер у віці 72 років.

Колтрейн з’являвся у всіх частинах Гаррі Поттера, від «Філософського каменю» 2001 року до «Дарів смерті — частина 2» 2011 року. Глядачі дуже любили його персонажа.

Він продекламував знамениту фразу «Ти чарівник, Гаррі» юному Денієлу Редкліффу, коли той вирушив у свою подорож до чарівного світу.

Редкліфф так говорив про час, який він провів з Колтрейном на зйомках Гаррі Поттера:

«У мене особливо приємні спогади про те, як він підтримував нас у «В’язні Азкабану», – сказав актор. «Коли ми всі годинами ховалися від зливи в хатині Хагріда, а він розповідав історії і жартував, щоб підтримувати бойовий дух».

Шотландський актор, комік і письменник Роббі Колтрейн також знявся у двох фільмах про Джеймса Бонда, «Золоте око» 1995 року та «І цілого світу мало» 1999 року, в ролі російського мафіозі Валентина Зуковського.

See Also

Крім того, з 1993 по 1995 рік він знявся в кримінальній драмі ITV «Крекер» у ролі кримінального психолога доктора Едварда «Фітца» Фіцджеральда, за що отримав три нагороди Британської телевізійної академії.

Колтрейн також знявся у відомій драмі «Скарб нації», зігравши коміка на пенсії, якого звинувачують у сексуальному насильстві. За цю роль він отримав кілька нагород за найкращу чоловічу роль.

Перейти к содержимому