fbpx

Дизайнер Жан-Луї Сабаджі випустив колекцію, створену разом із Барбі

На Тижні моди у Дубаї ліванський дизайнер Жан-Луї Сабаджі представив колекцію, створену у співпраці з Барбі.

Модельєр презентував капсульну колекцію весна-літо 2023 року, ставши першим арабським дизайнером, який коли-небудь працював з культовою Барбі.

Улюблений дизайнер Бейонсе і Карді Бі відшив лінійку моделей з урахуванням великих і маленьких розмірів, щоб убрання в стилі Барбі були доступні жінкам з різними типами фігури.

Модель Амені Ессейбі, яку називають першою моделлю з пишними формами в регіоні Близького Сходу та Північної Африки, відкрила показ у багаторівневій спідниці з чорним пір’ям та в яскраво-рожевому топі з блискітками та логотипом Barbie.

«Моє перше знайомство з модою відбулося з лялькою Барбі, у дитинстві я одягав їх. У мене досі зберігаються сукні, які я для них пошив. Їх було близько п’яти», — сказав Сабаджі. «Не можу повірити, що до 10-річного ювілею мого бренду я роблю з ними колаборацію. Це як повернутися до моєї дитячої мрії».

See Also

Пір’я та паєтки домінували в рожево-чорній колекції, як і грайливі корсажі.

Як і слід було очікувати від колекції, натхненної Барбі, було представлено багато вечірніх суконь у підлогу, елегантного вбрання з розрізами до стегна і коктейльних суконь, включаючи ніжно-рожеву сукню без бретельок з великим бантом.

Перейти к содержимому