fbpx

Новий етап материнства Могилевської: артистка зробила подарунок для молодшої доньки та показала її у соцмережах

У своєму Instagram Наталія Могилевська поділилася подарунком, який підготувала для молодшої доньки Софійки — дитячим ліжечком. Артистка розказала, що донечка спить поруч із нею в маленькому ліжку, з якого вже виросла. Тож, виконавиця вирішила зробити їй сюрприз і замовила нове. 

«Моя молодша донька спить зі мною поруч в маленькому ліжку, все прекрасно, але воно до трьох-чотирьох років максимум. Чотири нам стукнуло, і вона сказала: «Мамо, мені тут вже мало місця». Я почала шукати, що є, які є ліжка класні, і знайшла від української компанії. Я не можу її зняти з того ліжка. А це ліжко зі спортивним майданчиком. Вона не виходить зі спальні», — поділилася артистка.

Могилевська,  що ліжко вона збирала докупи зі старшою донькою Мішель

See Also

«Ліжко приїхало, мала була у дитсадочку. Ми зі старшою донькою удвох зібрали його. Молодша ще ніколи в мене не займалася спортом, і сьогодні я бачу, я розумію, що це качає прес, качає біцепс, додає їй креативу, як подолати цей спортивний майданчик, як використати його цікавіше», — поділилася Наталя.

Нагадаємо, нещодавно Наталія Могилевська повідомила про поповнення в їхній родині. У співачки з’явилося вісім кошенят, яких вони знайшли з дітьми біля супермаркету.

Перейти к содержимому