fbpx

Мадонна видалила всі свої пости у Instagram, і ось чому

Мадонна видалила всі публікації в Instagram, розмістивши лише відео-натяк на ювілейний тур.

Цього року 64-річна співачка відзначає 40-річчя у музичній індустрії. Її перший альбом вийшов улітку 1983 року, і все вказує на те, що зірка вирушить у спеціальний тур.

Тепер будь-хто, хто відвідає її профіль, побачить майже порожню сторінку, хоча в неї, як і раніше, 18,6 мільйона фоловерів.

За даними видання The Sun, зірка вже провела низку зустрічей із 51-річним американським режисером Джеймі Кінгом, щоб обговорити ідеї для потенційного туру.

Мадонна, яка вперше увійшла до Billboard Hot 100 США з піснею «Holiday» 1983 року, зізналася минулого літа, що відчайдушно хоче знову вирушити у світовий тур, тоді вона сказала: «Я хочу знову вирушити в тур. Я істота сцени. Це моє щасливе місце».

See Also

У серпні минулого року Мадонна стала першою артисткою, яка потрапляла до десятки найкращих альбомів Billboard 200 за кожне десятиліття, починаючи з 1980-х років.

У 80-х роках Мадонна також потрапила до чотирьох інших топ-10 на Billboard 200 з піснями Like a Virgin, True Blue та Who’s That Girl та Like a Prayer.

Перейти к содержимому