fbpx

Кайлі Дженнер поділилася новими фотографіями з 9-місячним сином

Зірка реаліті-шоу ближче познайомила шанувальників із 9-місячним сином від Тревіса Скотта, ім’я якого досі не розголошується.

У пості в Instagram Кайлі Дженнер поділилася фотографіями сім’ї, у тому числі зображенням, на якому вона тримає на руках немовля, а поряд із нею йде 4-річна дочка Стормі.

На інших фото засновниця Kylie Cosmetics позує на вулиці зі своїм сином.

Після народження другої дитини у лютому 31-річний Тревіс Скотт та 25-річна Кайлі Дженнер спочатку назвали сина Вольф Вебстер. Проте наступного місяця зірка реаліті-шоу оголосила, що його ім’я змінилося.

«До інформації, нашого сина більше не звуть Вольф», — написала вона в Instagram, додавши: «Ми просто не відчували, що ім’я йому пасувало».

Крім того, молода мама нещодавно поділилася, що вона відчувала тиск, коли вибирала ім’я після пологів.

See Also

«У нас дійсно не було імені», — сказала Кайлі. «Ми думали, що ім’я прийде до нас, коли побачимо сина, але цього не сталося. Потім ми повинні були підписати свідоцтво про народження — інакше вони зареєстрували б його без імені або номера соціального страхування — тому я відчула тиск».

Дженнер зазначила, що обрала ім’я Вольф після того, як його запропонувала її сестра Хлої Кардаш’ян.

Незважаючи на зміну імені малюка, Дженнер нещодавно сказала, що у свідоцтві про народження її сина, як і раніше, звуть Вольф.

Перейти к содержимому