fbpx

Єва Мендес пояснила, чому більше не знімається у кіно

Зірка «Хітча» пояснила, чому вона пішла із шоу-бізнесу близько десяти років тому. Єва Мендес не збирається повертатися до акторства найближчим часом.

«Я дійсно не сумую за акторством», — сказала вона. «Я втомилася боротися за ролі. Я збираюся стати продюсером та створити свій власний продукт».

Незабаром після виходу з кіно Мендес її коханий Райан Гослінг таємно побралися. У них народилося двоє дочок Есмеральда, 7 років, та Аманда, 6 років.

«Зараз все по-іншому, тому хто знає, що я робитиму в майбутньому. Але зараз я вдома зі своїми дітьми», — додала Єва. «Раніше я ніколи не хотіла дітей, поки не закохалася у Райана. Коли мені було 40 років, у мене народилася перша дитина. А друга, коли мені було 42 роки. У мене була кар’єра, а потім я переключила свою увагу на сім’ю»

See Also

Райан Гослінг та Єва Мендес почали зустрічатися ще 2011 року після того, як знялися у фільмі «Місце за соснами». Пара майже ніколи не виставляє стосунки напоказ і все, що стосується особистого життя, тримають за сімома замками.

Перейти к содержимому