fbpx

Автор та виконавиця Оля Ракіцька презентує новий альбом «Мир у родині»: особиста історія, записана в піснях

Оля Ракіцька, відома співачка та авторка пісень оголосила про реліз довгоочікуваного альбому «Мир у родині». Цей альбом є особистим твором, який відображає досвід та внутрішні переживання Олі, закарбовані у кожній пісні збірки.

Розповідаючи про альбом, Оля насамперед ділиться історіями, які надихнули до кожної пісні. Більшість творів написана протягом останніх двох років на основі минулого досвіду співачки — і не завжди безхмарного дитинства, і у періоди емоційної турбулентності, і моментів вдячності та бажання поділитися досвідом. Таким чином, альбом «Мир у родині» розвинувся в глибоку автобіографічну подорож, яка пройнята емоціями та справжніми переживаннями Олі.

Однією з ключових пісень музичної збірки стала оновлена версія легендарного «Міста», пісні, яка вже здобула величезну популярність у першій версії. Оля не одразу вирішила включити її до альбому, адже він покликаний стати абсолютно новою сторінкою у творчості співачки. Але після прослуховування готового треку стало зрозуміло, що ця драматична балада знайшла абсолютно нові узагальнюючі сенси та звучання, і має великий потенціал отримати «друге дихання» та значне поширення серед нової аудиторії.

Випускаючи «Мир у родині», співачка відходить від рок-звучання, притаманного ранньому періоду її творчості, залишивши в альбомі тільки «рОкову нотку» у вигляді пісні «Дай мені сил». У повноформатнику вона дарує слухачам проникливе і тендітне звучання, яке торкається душі кожного, хто його почує. Разом з авторкою-виконавицею над альбомом працювала її постійна співавторка та подруга Оля Бажана. Головним саунд-продюсером став Олексій Бабченко. Для роботи над окремими треками були залучені також інші аранжувальники та інструменталісти.

Альбом «Мир у родині» — це не лише музичний твір, але і справжня подяка усім слухачам та шанувальникам, які супроводжували виконавицю впродовж її творчого шляху, і зараз продовжують слідкувати та підтримувати її музику. Оля особливо підкреслює, що якби поціновувачі її творчості не підштовхували її до праці — то цього релізу довелося б чекати набагато довше.

See Also

«Мир у родині» виходить 4 квітня 2024 року, і  завдяки співпраці з лейблом Тавр Медіа, яка розпочалася нещодавно, буде доступним для прослуховування на усіх музичних платформах і отримає значну підтримку в медіа та на радіостанціях.

Для нових слухачів та старих прихильників «Мир у родині» обіцяє стати важливою музичною подією цієї весни, яка знайде своє місце в плей-листах та серцях людей.

Перейти к содержимому