fbpx

Анджеліна Джолі зіграє одну з найуспішніших жінок в історії

Режисер Пабло Ларраїна підтвердив, що його наступна картина «Марія» розповість історію Марії Каллас, яку називають найвидатнішою оперною співачкою у світі.

Головну роль у біографічному фільмі зіграє володарка премії «Оскар» Анджеліна Джолі.

«Можливість об’єднати дві мої пристрасті, кіно та оперу, була довгоочікуваною мрією», — сказав режисер Пабло Ларраїн. «Зробити це з Анджеліною – захоплююча можливість. Справжній подарунок».

Кінокартина розповість про останні дні життя легендарної американської співачки грецького походження. Сценаристом фільму став Стівен Найт.

«Я зроблю все, що в моїх силах, щоб впоратися з цим завданням», — сказала Анджеліна Джолі. «Пабло Ларраїн – режисер, яким я давно захоплююся. Розповісти більше про історію Марії разом з ним і за сценарієм Стівена Найта — це мрія».

Марія Сесілія Софія Ганна Калогеропулос народилася у Нью-Йорку у 1923 році. У 1929 році її батько скоротив своє прізвище спочатку до Калоса, а потім до Калласа.

Марія здобула музичну освіту в Греції, а пізніше розпочала свою кар’єру в Італії.

Кар’єра Марії з самого початку була сповнена перешкод, від бідності воєнного часу 1940-х років до короткозорості, через яку вона майже засліпла на сцені.

Марія Каллас стала провідною оперною зіркою, відкривала нові вистави по всьому світу, включаючи міланський Ла Скала і лондонський Королівський оперний театр.

See Also

Оперна діва також відома своїми численними скандалами, як і своїм винятковим голосом.

У неї був довгий і публічний роман із судноплавним магнатом Арістотелем Онассісом. Але Онассіс залишив Марію і одружився з Жаклін Кеннеді, давши колишній першій леді її популярне прізвисько Джекі О.

Останні роки Марія Каллас провела в ізоляції в Парижі та померла у віці 53 років 16 вересня 1977 року. Вона померла від серцевого нападу.

Пізніше Каллас була кремована. Прах Марії було вкрадено, але пізніше його вдалося знайти. А навесні 1979 року її прах розвіяли над Егейським морем, біля узбережжя Греції.

Перейти к содержимому