fbpx

4 працюючих способа вивести плями крові з одягу

Головне діяти швидко, щоб видалити кров перед тим, як вона застигне.

Плями крові на одязі важко видалити, особливо якщо вони встигли вбратися в тканину. На щастя, є кілька працюючих способів позбутися їх.

Хоча існує безліч способів вивести плями крові з одягу, всі методи мають одну спільну рису: діяти якнайшвидше. Чим більше пройшло часу, тим важче видалити пляму.

Ось кілька технік, які варто спробувати:

Мило та холодна вода

Якщо ви можете відразу приступити до видалення плями крові, трохи мила та холодної води можуть допомогти.

Потримайте пляму під краном з холодною водою, потім переверніть та промийте з іншого боку. Далі потріть пляму вологим шматком мила чи кількома краплями рідкого мила. Нарешті, промийте обидві сторони плями холодною водою. За потреби повторіть процес.

Якщо мило та вода не справляються зі своїм завданням, можна спробувати кілька інших методів. Незалежно від того, який метод ви оберете, спочатку промийте пляму холодною водою з обох боків.

Перекис водню

Перекис може вибілювати деякі тканини, тому спочатку проведіть невеликий тест на внутрішній стороні одягу.

See Also

Якщо все гаразд, налийте трохи перекису на білу або світлу тканину, а потім наносьте її на пляму крові, доки вона не зникне.

Білий оцет

Налийте невелику кількість білого оцту на пляму крові та залиште на 10 хвилин. Потім промокніть пляму паперовим рушником. Промийте ділянку холодною водою, повторіть при необхідності.

Кукурудзяний крохмаль

Зробіть пасту з кукурудзяного крохмалю та холодної води, потім нанесіть товстий шар на пляму крові. Дайте одягу висохнути – в ідеалі на сонці.

Коли одяг висохне, струсіть кукурудзяний крохмаль, промийте холодною водою, повторіть при необхідності.

Перейти к содержимому