fbpx

Акторка та співачка delfineja презентує пісню про кохання, яке не завжди «назавжди»

Акторка та співачка delfineja презентує новий трек під назвою «Відпусти мене на волю».

«Відпусти мене на волю» – це пісня про душу, яка, на відміну від тіла, вміє і повинна літати. Пісня про кохання, яке не завжди «назавжди», про волю, про свободу та небажання жити зі зламаними крилами.

Пісня була написана понад 20 років тому і за цей час сотні разів виконувалась біля різноманітних багать та на різних фестивалях, концертах в акустичному форматі, але вже цьогоріч вона знайшла нове життя в повноцінному аранжуванні.

Усі ці роки, співаючи “Відпусти мене на волю”, крім безпосередньо акустичного звучання пісні, всередині себе я чула віолончель, яка ніби ще збільшує, розгортає перед слухачем безмежний простір, закладений в цій пісні, надає іншого дихання сенсам, які народжуються під час її виконання. Весь цей час віолончель чула тільки я, але мріяла, щоб її почули також й мої слухачі. І от нарешті нам вдалось записати трек саме в такому аранжуванні.

See Also

Коментує delfineja.

Нагадаємо, що нещодавно співачка презентувала присвяту полеглим воїнам – «Не вберіг» про реалії нашого “нового” життя та про сенси, які близькі більшості українських сімей.

Перейти к содержимому