fbpx

KATERINA KVIT AW23/24 BROKEN LIFE

Розбите життя та гармонія із хаосу у новій колекції KATERINA KVIT осінь-зима 2023/24

Дизайнерка Катерина Квіт представить нову колекцію під час Paris Fashion Week, у якій продемонструє творче бачення моди в часи політичної та соціальної нестабільності. Думки про розбите життя, про шрами тілесні та душевні рани, а також розуміння важливості поміркованого, відповідального підходу у моді – головні концепти, навколо яких витворювалася колекція. 

Фактура шкіри та «рваний» крій моделей дають образний натяк на розколи та розломи у житті українців, що зіткнулися з війною. Свідоме використання у колекціях саме натуральної шкіри – ще один важливий меседж та позиція дизайнерки. Бо саме цей матеріал, на думку, Квіт максимально відповідає тренду на свідоме споживання. Бренд працює виключно із натуральною шкірою, адже екологічність залежить від довговічності та якості речей. Основні моделі колекції: тренчі, бомбери, жакети, міді та міні спідниці із розрізами, костюми. 

Натхненням для дизайнерки стали також роботи відомого художника Саймона Бергера, який розбиває скло, щоб із хаосу творити гармонію і красу. Так само і колекція Katerina Kvit – це намагання перетворити тяжкі переживання на позитивну енергію, втілену у речах. Героїня Katerina Kvit має внутрішню силу, та незважаючи на журбу, не падає духом, а рухається далі по життю з любов’ю у серці.

See Also

https://www.instagram.com/katerinakvit/

press office

https://fashionoffice.agency/
Перейти к содержимому