fbpx

Бренд із Бучі Marie Fresh Cosmetics став першою українською косметичною компанією з сертифікацією Європейського союзу та представив Україну на одній з найвпливовіших б’юті-подій світу

Цієї весни в Італії пройшла одна з найбільш значущих подій у європейській індустрії краси Cosmoprof Worldwide Bologna. Виставка щорічно проводиться у співпраці з італійською асоціацією парфумерії та косметики за участі Міністерства економічного розвитку Італії та  агентства ITA. 

Бренд Marie Fresh Cosmetics з гордістю представляв Україну на цьому масштабному заході, куди цьогоріч з’їхалися учасники із 60 країн світу, та став першим українським брендом з сертифікацією Європейського союзу. Європейська сертифікація косметичних засобів підтверджує відповідність засобів бренду Marie Fresh Cosmetics всім вимогам ЄС до якості, безпеки та ефективності товарів цієї категорії. 

Участь у виставці COSMOPROF – це чудова нагода заявити про дієву українську косметику – та вивести український продукт на міжнародну арену. Місія бренду — забезпечити кожну жінку ефективною системою домашнього догляду, з якою вона отримає бажаний результат.

Також в Болоньї були представлені готові косметичні вироби по догляду за шкірою обличчя та тіла, інгредієнти (сировина), пакувальні матеріали, SPA-продукція, декоративна косметика, аромати та інше. 

https://www.instagram.com/marie_freshcosmetics/
https://www.instagram.com/cosmoprofworldwide/
Перейти к содержимому