fbpx

6 лайфхаків, як розтягнути тісне взуття

Ви зібралися на весілля, день народження чи будь-який інший захід та вирішили придбати нове взуття? Слід розносити його наперед, щоб довгоочікувана подія пройшла без зайвого дискомфорту.

Хоча розношування взуття може забрати багато часу, не піддавайтеся на небезпечні для взуття лайфхаки, такі як кидання обновки в пральну машину або мікрохвильову піч.

Ось кілька простих способів розношувати та розтягувати нове взуття, не завдаючи шкоди своїм ногам та обновці.

№1. Спробуйте лід

Лід може бути саме тим, що вам потрібно для розтягнути взуття, особливо якщо це не шкіряне взуття. Для цього просто наполовину наповніть пакет із застібкою-блискавкою водою та помістіть у взуття. Розташуйте його таким чином, щоб він був сфокусований поблизу вузьких місць.

Потім помістіть взуття з пакетом у морозильну камеру на ніч. Вода перетвориться на лід і розшириться, давши можливість розтягнути взуття.

Примітка. Цей метод підходить для нешкіряного взуття.

№ 2. Картопля

Очистіть картоплину і надайте їй форму шкарпетки вашого взуття. Потім витріть картопля насухо паперовим рушником і покладіть у взуття на ніч. Цей метод може забезпечити невелике розтягування.

№3. Робіть це повільно

Будь-яке нове взуття впливає на положення суглобів стопи, а також кісточок, колін, стегон та спини. Щоразу, коли ви купуєте нову пару взуття, дайте собі хоча б три дні, щоб поступово її розношувати. Першого дня носіть взуття по будинку 30 хвилин. Це дозволить вашій нозі пристосуватися до взуття та дозволить суглобам вашого тіла правильно вирівнятися.

На другий день носіть 60 хвилин удома або на вулиці.

На третій деньносіть взуття щонайменше дві години. На третій день ви зрозумієте, чи повністю розношене взуття.

See Also

№ 4. Застосувати тепло

Наука каже, що тепло розширює деякі матеріали. Тому, якщо ваше взуття дуже тісне у певних місцях, може допомогти швидке нагрівання.

Носіть нове взуття разом з кількома парами шкарпеток. Потім піднесіть фен до частин взуття, які найтісніші. Це допоможе їх розтягнути. Просто не забудьте дати взуттю охолонути, поки ваші ноги все ще в ньому.

№ 5. Купуйте розтяжки для взуття

Розтяжки для взуття менш зручні для підборів, але взуття на плоскій підошві можна легко розтягнути за допомогою металевих або дерев’яних розтяжок. Деякі розтяжки для взуття навіть поставляються із спреєм, який може допомогти у цьому процесі. Просто поставте розтяжки та залишіть їх на деякий час.

№ 6. Отримайте професійну допомогу

Королева сама ніколи не розношувала туфлі. Так що візьміть приклад із королеви та зверніться до професіонала. Якщо ваші туфлі трохи тугі, розтягніть їх у майстерні з ремонту взуття.

Перейти к содержимому