fbpx

Кето-дієта: 5 порад, які допоможуть вам досягти успіху на кетогенній дієті

Кето-дієта – це раціон, що складається з великої кількості жирів та білків, але при цьому з мінімальною кількістю вуглеводів (до 50 г. на день).

Відмінною особливістю цієї дієти від інших, наприклад дієти Аткінса, є акцент на жирах, а не на білках. Шанувальники кето-дієти вважають, що з таким раціоном організм почне витрачати енергію шляхом спалювання власного жиру.

Типи кето-дієт

Класичний. Це низьковуглеводна і багата на жири дієта, в якій ідеальне співвідношення БЖУ становить: 75% жирів, 20% білків і 5% вуглеводів.

Циклічна кето-дієта. Це 5 днів із суворим дотриманням дієти та 2 дні так званого «cheat meal», коли допускається споживання 400-500 гр. вуглеводів на добу, що дозволяє поповнити запаси глікогену.

Цей спосіб харчування допомагає розігнати обмін речовин, спалити залишки жиру та набрати суху м’язову масу.

Ось головні поради, які допоможуть досягти успіху на кето-дієті:

  • Це не дієта, це зміна способу життя. Якщо ви ставитеся до цього як до способу життя, тоді у вас з’являється бажання і мотивації продовжувати.
  • Перекус. Перекушування це важлива частина кето-дієти. У вас завжди має бути поблизу жменя мигдалю чи ягід.
  • Ніколи не пропускайте їжу. У той момент, коли ви пропускаєте прийом їжі, ви все псуєте! Пропуск прийомів їжі тільки зробить вас схильнішим до вживання продуктів з високим вмістом вуглеводів.
  • Плануйте час для приготування. Ринок кето-упакованих продуктів відсутній, тому вам потрібно регулярно готувати по кето-меню.
  • Вмійте говорити «ні» смаколикам та солодощам.
Перейти к содержимому