fbpx

Як зробити подарунковий бокс та чим його наповнити?

Принадність подарункових коробок в тому, що ви можете адаптувати їх до свого бюджету, потреб і смаків, роблячи їх настільки великими або маленькими, наскільки ви захочете.

Але якщо ви застрягли на тому, з чого почати формування подарункового боксу, ось все, що вам знадобиться:

Сама коробка

Є безліч спеціально виготовлених різдвяних та новорічних коробок, які ви можете купити. У більшості супермаркетів, а також у магазинах листівок та сувенірів є картонні коробки з дизайном на будь-який смак.

Однак для більш довговічного варіанта оберіть дерево. Такий бокс може стати чудовим ящиком для зберігання ваших прикрас чи інших дрібничок.

Крім того, ви також можете зробити новорічну коробку самостійно. Купуйте просту дерев’яну коробку або переробіть стару подарункову коробку, яка у вас завалялася.

Потім, використовуючи будь-які матеріали для рукоділля, фарби, обгортковий папір, банти, стрічки та блискітки, прикрасьте коробку.

Що покласти у новорічну коробку

Тут немає жорстких правил, тож подумайте про те, чого хочуть ваші близькі.

Піжами – це чудовий варіант. Ви можете вибрати різдвяні або менш святкові пари, які можна носити цілий рік. Це затишне відчуття «нової піжами» люблять як діти, так і дорослі.

Якщо ваш подарунковий бокс для дітей, то святкова збірка оповідань завжди буде виграшною. Для дорослих у коробочку можна додати бомби для ванни або розслаблюючу морську сіль.

Для малюків, які віддають перевагу інтерактивним заняттям, також можуть бути корисні книга з наклейками або книжка-розмальовка.

Додатково розкладіть у свій подарунковий бокс шоколад, жувальні цукерки та льодяники. Якщо подарункова коробка для дитини, додайте листа від Санти або Ельфа.

Перейти к содержимому