fbpx

Warner Bros. та DС Studios відмовилися знімати «Чудо-жінку-3»

Як повідомляє The Hollywood Reporter, Warner Bros. та DС Studios не зніматимуть «Чудо-жінку 3».

Акторка Галь Гадот стала улюбленицею фанатів після того, як зіграла одну з найсильніших жінок-супергероїв у розширеному всесвіті DC.

Після двох окремих фільмів та появи у «Лізі справедливості» (2017 р.) фанати очікували побачити третю частину «Чудо-жінки».

Але, згідно з інсайдерською інформацією, всесвіт DC Warner Bros. чекає на великі зміни. Після недавнього злиття Warner Bros. і Discovery третю частину «Чудо-жінки» було скасовано.

Нещодавно призначені генеральні директори DCEU Джеймс Ганн та Пітер Сафран внести радикальні зміни в компанії. Джерела говорять, що вони планують завершити сюжетні лінії, створені режисером Заком Снайдером.

Хоча майбутнє «Чудо-жінки 3» все ще туманне, цілком ясно, що діюча версія саги про супергероїв скасована.

Повідомляється, що студія хоче заощадити, не зробивши третій фільм. Оскільки режисерка Петті Дженкінс отримала б 12 мільйонів доларів США, а актриса Галь Гадот мала отримати зарплату у розмірі 20 мільйонів доларів США.

See Also

Дивно, що скасування третього фільму відбулося через день після того, як сама «Чудо-жінка» Галь Гадот написала про свою любов до персонажа та висловила подяку за можливість зобразити героїню на екрані.

Акторка написала: «Не можу дочекатися, щоб поділитися з вами наступним розділом».

Перейти к содержимому