fbpx

Потап і Katarina запрем’єрили пісню про розлуку з коханими 

Відомий репер, продюсер та айтібізнесмен Потап в дуеті з артисткою Katarina випустив новий трек “Рай де?”. Режисером відео став Віктор Скуратовський.

Пісня “Рай де?” розказує про ситуацію, яка спіткала багато українських жінок, що зараз чекають на своїх чоловіків.

Війна розлучила багато сімей і це величезна трагедія для кожної. Якась жінка чекає чоловіка з фронту, якась поїхала з дітьми за кордон і рахує дні до зустрічі з ним. Адже рай для закоханої жінки — це коли коханий поруч. Коли вона в розлуці з ним, ворота в Едем автоматично зачиняються.

Розповідає про цю пісню сам Потап.

Katarina займається музикою з 11 років, в дитинстві була переможницею багатьох вокальних конкурсів, навчалась в Київській муніципальній академії естрадного та циркового мистецтва. З 14 років мріяла стати відомою співачкою, але ніяк не наважувалась зайнятись власною авторською творчістю.

Ми з Олексієм давно знайомі, дружимо сім’ями. Він надихає мене, як музикант і як продюсер. І от я наважилась звернутися до нього за порадою, бо Олексій написав багато україномовних пісень і я розуміла, що він знається на музиці. Приїхала на студію і це переросло в написання пісень, разом ми зробили декілька крутих треків, мабуть, пізніше, я теж поділюся ними. А от коли з’явилася демо-версія “Рай де?”, ми зрозуміли, що хочемо зробити цю пісню дуетною. Цей трек про те, як жінкам болюче і складно жити без раю, який для неї створює коханий. Як жінка я розумію, що без коханої людини рай неможливий ніде.

See Also

Розповідає вона.

Це відео про закоханих, які далеко один від одного. Вони поруч, але в паралельних світах. Шукають рай, в якому вони б були один з одним, але не знаходять. Головна героїня розуміє, що життя без коханого нестерпне, тому вона перетворюється на русалку і знову зникає в морі…

Режисер відео Віктор Скуратовський прокоментував ідею кліпу.
Перейти к содержимому