fbpx

Пішла з життя легендарна телеведуча Барбара Волтерс

Американська телеведуча Барбара Волтерс, яка брала інтерв’ю у найвідоміших людей світу, померла у віці 93 років.

«Барбара Волтерс мирно померла у своєму будинку в оточенні близьких. Вона прожила своє життя без жалю», — сказав представник теледіви.

За останні 50 років Барбара Волтерс здобула 12 премій «Еммі».

У 1953 році вона розпочала свою кар’єру як продюсер, створивши 15-хвилинну дитячу програму «Запитай камеру». Потім, в 1955 році, Волтерс була запрошена на «Ранкове шоу» CBS як сценарист.

Барбара приєдналася до команди ABC News у 1976 році як перша жінка-ведуча новин. Через три роки вона стала ведучою програми 20/20 і запустила The View в 1997 році.

У той час як багато колег-чоловіків бурчали з приводу стрімкого зльоту Волтерс у журналістиці, її наполегливість продовжувала приносити плоди.

See Also

У листопаді 1977 року вона зробила спільне інтерв’ю з президентом Єгипту Анваром ель-Садатом та прем’єр-міністром Ізраїлю Менахемом Бегіном до укладання ними історичного мирного договору 1979 року.

Для створення унікальних інтерв’ю Барбара Волтерс зустрічалася з «жахливо сором’язливим» і «скромним» Фредом Астером, боксером Майком Тайсоном, Труменом Капоте, Дайаною Рос, Одрі Хепберн, Томом Крузом, Едді Мерфі, Джорджем Клуні та багатьма.

Перейти к содержимому