fbpx

Названо найкрасивішу жінку планети, і це вже не Белла Хадід

Актриса Джоді Комер — найкрасивіша знаменитість у світі, за підрахунками британського пластичного хірурга Джуліана Де Сільви, керівника Центру передової косметичної та пластичної хірургії обличчя у Лондоні.

Де Сільва дійшов такого висновку, використовуючи комп’ютерне картографування обличчя, дуже популярний метод у пластичній хірургії.

Цей метод заснований на «золотому перерізі», також відомий як «божественне співвідношення».

«Виявилося, що у Комер були кращі показання положення носа і губ з оцінкою 98, 7 відсотка, що становить всього 1, 3 відсотка від ідеальної форми», — сказав Де Сільва Daily Mail.

Джоді також набрала найбільше балів за ідеальне поєднання ширини та довжини носа і була у лідерах за формою губ та положення очей.

Друге місце у списку посіла актриса Зендая (94, 37 відсотка), а третє — модель Белла Хадід (94, 35 відсотка), яка раніше вважалася володаркою найідеальнішої зовнішості у світі.

На четвертому місці співачка Бейонсе (92, 44 відсотки), а на п’ятому – співачка Аріана Гранде (91, 81 відсотка).

See Also

Зірка реаліті-шоу Кім Кардаш’ян (91, 28 відсотка) посіла восьме місце.

Лікар Де Сільва вже багато років використовує цей метод на обличчях знаменитостей. Ці нові методи комп’ютерної картографії дозволяють зрозуміти, що робить людей фізично красивими.

29-річна Джоді Комер — британська актриса, яка прославилася роллю Вілланелли у серіалі «Вбиваючи Єву». В останні кілька років вона стала однією з найбільш затребуваних актрис, а 2019 року отримала премію «Еммі» за найкращу жіночу роль у драматичному серіалі «Вбиваючи Єву». У тому ж році вона отримала премію BAFTA.

Перейти к содержимому